Papara, Money 20/20 Europe’ta 2 binin üzerinde ziyaretçiyi ağırladı

Avrupa’nın finans ve teknoloji odaklı en önemli ekosistem buluşması olarak kabul edilen Money 20/20 Europe, 4-6 Haziran tarihleri arasında Amsterdam’da gerçekleşti.

20 milyon kullanıcısı ile Türkiye merkezli finansal teknoloji şirketi Papara, etkinlikte bu yıl ‘’5 yıldız sponsor’’ olarak yerini aldı.

30 çalışanı ile Papara, fuar alanında 2 binin üzerinde ziyaretçiyi ağırladı, 450’den fazla kişiyi Papara ürünleri ve deneyimiyle tanıştırdı ve 37 ticari iş birliği görüşmesi yaptı.

Ziyaretçiler Papara’nın standında Papara kartlardan online ve yüz yüze ödeme alma çözümlerine, yatırım ve sigorta ürünlerinden chat özelliğine kadar uzanan ürün ve hizmetleri deneyimledi.

PAPARA CEO’SU EMRE KENCİ: FİNANSAL SUPER APP OLMA HEDEFİYLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ

Papara CEO’su Emre Kenci, “Finans ve teknoloji alanındaki küresel liderlerin buluştuğu Money 20/20 Europe etkinliğinde bu yıl da etkin bir şekilde yer aldığımız ve binlerce kişiye Papara deneyimini yaşattığımız için mutluyuz. Finansal Super App olma hedefiyle büyümeye devam ediyoruz. Avrupa pazarındaki yatırımlarımız ve Pakistan merkezli SadaPay’in yüzde yüzünü satın almamızın ardından; bugün sayısı 20 milyon olan Papara kullanıcılarının hızla 80 milyona ulaştığını çok yakında göreceğiz” dedi.

YENİ PARÇALI HİSSE SENEDİ ALMA ÜRÜNÜ FUARDA TANITILDI

Papara CEO’su Emre Kenci ‘’Generation Wealth: How to Open Doors to New Ways of Investing’’ oturumunda yaptığı konuşmasında Papara’nın küresel B2B finansal teknoloji platformu DriveWealth ile kurduğu iş birliğini ve Amerikan borsalarında parçalı hisse alım-satımını mümkün kılan, Türkiye’de yeni nesil yatırımcıları güçlendirecek yeni hisse senedi yatırım ürününü anlattı.

NASDAQ VE NYSE’DE İŞLEM GÖREN HİSSELERE YATIRIM YAPILABİLECEK

Papara’nın lider finansal teknoloji platformu DriveWealth ile kurduğu iş birliği kapsamında hayata geçirilecek olan yeni yatırım ürünü ile 20 milyon Papara kullanıcısı Nasdaq ve NYSE’de işlem gören hisse senetlerine 1 dolardan başlayarak yatırım yapabilecek. Kolay kullanımı, şeffaf fiyatlandırması ve sabit işlem ücretleriyle ayrışan, Ekim 2024’te lansmanı yapılacak ürün için şimdiden 600 binden fazla kullanıcının bekleme listesine kaydolduğu bilgisi paylaşıldı.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir